“Uzbekistan Airways Technics” MChJ hududida joylashgan obyektlarda texnik nazorat ishlari bo‘yicha xizmatlar ko‘rsatishning boshlang‘ich qiymati monitoringi
238
02.11.2023 00:00
- mulkchilik shaklidan qat'i nazar, har qanday yuridik shaxslar, shu jumladan, ushbu sohada kamida 5 yillik ish tajribasiga ega bo'lgan kichik biznes va yakka tartibdagi tadbirkorlar, yuqorida ko'rsatilgan ishlar uchun ruxsatnomalar ishtirok etishi mumkin;
- texnik ko'rik ishlarini bajarish uchun litsenziyaning mavjudligi;
- malakali mutaxassislarning mavjudligi;
- texnik nazorat ishlariga muvofiq tashkilot sertifikatlarining mavjudligi.
Xizmat ko'rsatuvchiga qo'yiladigan qo`shimcha talablar:
- ishlab chiqarish komissiyasi ishida ishtirok etish;
- texnik hujjatlarni o'z vaqtida tayyorlash va qurilish tashkilotiga topshirishda ishtirok etish;
- birlamchi hujjatlarni tayyorlashda ishtirok etish (kommunal tarmoqlarga ulanish uchun texnik shartlar, arxitektura-rejalashtirish topshiriqlari, dizayn topshiriqlari);
- qurilish sohasida nazorat qilish hududiy inspektsiyasining qurilish loyihalarini nazorat qilishda ishtirok etish.
Tijorat taklifini taqdim etishdan oldin, ishtirokchi uskunani vizual ko’zdan kechirish uchun Buyurtmachining vakili bilan uchrashuvni amalga oshirishi kerak.
- bitta mutaxassisning 1 (bir) ish kunidagi chiqishidan kelib chiqqan holda xizmat narxi;
Tijorat taklifi qog'oz shaklida ham, elektron pochta orqali ham qabul qilinadi: common@airtech.uz ''UAT'' MChJ direktori Xusanov Umid Abrorovich nomiga yuborilgan takliflar 07.11.2023 yil soat 1700 gacha O'zbekiston, 100167, Toshkent, Uchuvchilar shaharchasi, ''UAT'' MChJ manzilida qabul qilinadi.
1. МТТМ ishlari va xizmatlarini sotib olish bo'yicha guruhi rahbari – Madaminov Ilxom Ismoiljonovich,

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по выполнению работ технического надзора по объектам, находящимся на территории OOO «Uzbekistan Airways Technics»
43
02.11.2023 00:00
- независимо от формы собственности могут принять участие принять любые юридические лица, в том числе субъекты малого предпринимательства и индивидуальные предприниматели, имеющие опыт работы в данном направлении не менее 5-ти лет, разрешительные документы на осуществление вышеуказанных работ;
- наличие лицензии на выполнение работ по техническому обследованию;
- наличие квалифицированных специалистов;
- наличие сертификатов организации в соответствии работ по техническому надзору.
Дополнительные требования к Поставщику услуг:
- участие в работе производственной комиссии;
- участие в своевременном оформлении и передаче строительной организации технической документации;
- участие в подготовке первичных документов (технических условий подключения к инженерным сетям, архитектурно-планировочного задания, проектного задания);
- участие в контроле строительных объектов территориальной инспекции по контролю в сфере строительства.
- стоимость услуги из расчета выхода одного специалиста за 1 (один) рабочий день;
Коммерческое предложение принимается как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 07.11.2023 года на имя Директора ООО «UAT» Хусанов Умид Аброрович, по адресу: 100167, г. Ташкент, Сергелийский район, Авиагородок, ООО «UAT».