"Uzbekistan Airways Technics" MCHJ hududida 2023-2024 yillar uchun kirishni nazorat qilish va boshqarish tizimlariga (KNBT) yillik texnik xizmat ko'rsatish bo'yicha xizmatlar ko'rsatishning boshlang'ich narxini monitoring qilish bo’yicha
228
10.10.2023 00:00
Texnik xizmat ko'rsatilishi kerak bo'lgan uskunalar ro'yxati 1-ilovada keltirilgan.
Xizmatlar ro'yxati 2-ilovada ko'rsatilgan.
- mulkchilik shaklidan qat'i nazar har qanday yuridik shaxslar, shu jumladan kichik biznes subyektlari va yakka tartibdagi tadbirkorlar ishtirok etishlari mumkin:
- O’zbekistan Respublikasi milliy gvardiyasi tomonidan berilgan qo'riqlash texnik vositalarini o'rnatish, sozlash va ularga texnik xizmat ko'rsatish bo'yicha ishlarni amalga oshirish huquqiga ruxsatnoma;
- "SIGUR" dasturiy ta'minotini ishlab chiquvchidan sherik sertifikati;
- vakolatli organning O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2011-yil 6-oktabrdagi 279-son qaroriga muvofiq O'zbekiston Respublikasining alohida muhim va toifali obyektlarida ishlarni o'tkazish huquqi uchun maxsus ruxsati.
- O’zbekiston Respublikasidagi sherik maqomi yoki "SIGUR" ixtisoslashtirilgan dasturiy ta'minoti bilan ishlash bo'yicha sertifikatlangan mutaxassislarga ega bo'lishi;
-buyurtmachi obyektida KNBT uskunalariga sifatli texnik xizmat ko'rsatish va nosozliklarni tezda bartaraf etish uchun zarur bo'lgan sertifikatlangan muhandislik-texnik mutaxassislarning xodimlari (kamida 5 kishi).
- korxonaning ish jadvaliga muvofiq ishlarni bajarish imkoniyati.
- Ijrochi mustaqil ravishda va o'z hisobidan o'z xodimlarini, zarur materiallar va jihozlarni obyektga yetkazib berishni ta'minlaydi.
-kamida 5 yil ish tajribasi.
Tijorat taklifini taqdim etishdan oldin, ishtirokchi uskunani vizual ko’zdan kechirish uchun Buyurtmachining vakili bilan uchrashuvni amalga oshirishi kerak.
- 1- Reglament va 2-Reglament bo'yicha oylik xizmatlar narxi;
Tijorat taklifi qog'oz shaklida ham, elektron pochta orqali ham qabul qilinadi: common@airtech.uz ''UAT'' MChJ direktori Xusanov Umid Abrorovich nomiga yuborilgan takliflar 16.10.2023 yil soat 1700 gacha O'zbekiston, 100167, Toshkent, Uchuvchilar shaharchasi, ''UAT'' MChJ manzilida qabul qilinadi.

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по годовому техническому обслуживанию Систем контроля и управления доступом (СКУД) на территории ООО «Uzbekistan Airways Technics» на период 2023г.-2024г.
205
10.10.2023 00:00
Перечень оборудования подлежащего Техническому обслуживанию указан в Приложению №1
Перечень работ указан в Приложении № 2.
- могут принять участие любые юридические лица независимо от форм собственности, в том числе субъекты малого бизнеса и индивидуальные предприниматели, имеющие:
- филиал, либо головную компанию в г. Ташкенте;
- Разрешение на право проведения работ по монтажу, наладке и техническому обслуживанию технических средств охраны выданную Национальной гвардией РУз;
- сертификат партнёра от разработчика программным обеспечением «SIGUR»;
- специальное разрешение уполномоченного органа на право проведения работ на особо важных и категорированных объектах Республики Узбекистан согласно Постановлению Кабинета Министров Республики Узбекистан №279 от 06 октября 2011г.
- статус партнера в Республике Узбекистан или располагать сертифицированными специалистами по работе со специализированным программным обеспечением «SIGUR»;
- штат (не менее 5-им человек) дипломированных инженерно-технических специалистов, необходимый для качественного проведения технического обслуживания и оперативного устранения неисправностей оборудования СКУД на объекте Заказчика.
- возможность выполнения работ в соответствии с рабочим графиком предприятия.
- Исполнитель самостоятельно и за свой счет обеспечивает доставку своих сотрудников, необходимые материалы и оборудование на объект.
До предоставления Коммерческого предложения участнику необходимо осуществить встречу с представителем Заказчика для визуального осмотра оборудования.
- стоимость ежемесячной услуги по Регламенту № 1 и Регламенту № 2
Коммерческое предложение принимается как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 16.10.2023 года на имя Директора ООО «UAT» Хусанов  Умид Аброрович, по адресу: 100167, г. Ташкент, Сергелийский район, Авиагородок, ООО «UAT».