"Uzbekistan Airways Technics"MCHJ qutqaruvchilari, qutqaruv xizmatlari va qutqaruv tuzilmalarining hayoti va sog'lig'ini majburiy sug 'urta qilish xizmatlarini ko'rsatishning boshlang'ich xarajatlarini monitoring qilish
247
06.10.2023 00:00
1. Shartnoma narxini shakllantirish tartibi: har bir sug'urtalangan shaxs uchun HBQning 20%i miqdorida.
Sug'urtalanadigan shaxslar soni - 23 kishi.
2. Xizmat ko’rsatuvchiga qo’yiladigan talablar:
- tanlovda ushbu sohada kamida 5 yillik tajribaga ega bo'lgan, sug'urta faoliyatini amalga oshirish uchun litsenziyaga ega bo'lgan tashkilotlar ishtirok etishi mumkin.
Tanlovda quyidagilar ishtirok etishiga yo’l qo’yilmaydi:
- Buyurtmachilar bilan sud yoki arbitraj muhokamasi holatida bo’lganlar;
- ilgari tuzilgan shartnomalar bo’yicha ilgari qabul qilingan majburiyatlarni to’g’ri bajarmaganlar;
- telefon, elektron pochta
- umumiy sug'urta summasidan sug'urta koeffitsienti,
- sug'urta mukofoti miqdori,
Tijorat taklifiga tashkilotni ro'yxatdan o'tkazish to'g'risidagi guvohnoma, litsenziya va milliy miqyosda ishonchlilik reytingini tasdiqlovchi sertifikatlari nusxasi ilova qilinishi kerak.
Tijorat takliflari qog'oz shaklida ham, elektron pochta orqali ham qabul qilinadi: common@airtech.uz ga 17.10.2023 yil soat 1700 gacha ''UAT'' MChJ direktori Xusanov U.A. nomiga quyidagi manzilda: 100167, Toshkent, Serg’ali tumani, Uchuvchilar shaharchasi, ''UAT'' MChJ.

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по обязательному страхованию жизни и здоровья спасателей, спасательных служб и спасательных формирований ООО «Uzbekistan Airways Technics»
68
06.10.2023 00:00
1. Порядок формирования цены Договора: 20% от БРВ за каждое застрахованное лицо.
Количество лиц подлежащих страхованию - 23 человека.
- могут принять участие организации, имеющие опыт работы в данном направлении не менее 5-х лет, лицензию на осуществление страховой деятельности.
- иметь наивысший уровень рейтинга.
- телефон, E-mail
- страховой коэффициент от общей страховой суммы,
- размер страховой премии,
К коммерческому предложению необходимо приложить копию свидетельства регистрации организации, лицензию и сертификат подтверждающий рейтинг надёжности по национальной шкале.
Коммерческое предложение принимается как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 17.10.2023 года на имя директора ООО «UAT» Xusanova U.A., по адресу: 100167, г. Ташкент, Сергелийский р-он, Авиагородок, ООО «UAT».