Reklama mahsulotlariga ''Uzbekistan Airways Technics'' MChJ logotipini chop etish bo'yicha xizmat ko'rsatishning boshlang'ich qiymati monitoringi
275
15.09.2023 00:00
1. Logotipni chop etish  uchun mahsulotlar ro'yxati
Ichki blok: raqamli bosma, qog'ozning zichligi 80gr; yuqori sifatli PORCELLANA (Italiya charmi)  materialidan tayyorlangan  jilosiz silliq muqovali kitobchaga o'xshash charmli kundalik
200 dona
Aylanma harakatga ega, 500 metr uzunlikdagi yozuvga yetadigan va o'chmaydigan ko'k siyohli metall gelli ruchka
1Tb hajmli   xotiraga ega charm va magnit korpusdagi   metalli flesh karta.
100 dona
Dizayni ishlab chiqilgan, laklangan va jilosiz laminatsiyali,4+4, 400gr. Offset qog'ozidan 24 varaqli 3 bo'limli taqvim(kalendar)
300 dona
Dizayni ishlab chiqilgan, laklangan va jilosiz laminatsiyali ,4+4, 400 gr. li paket.
Kulrang olachipor ipli, naqshli,samolyot shaklida zanglamas po‘ladan yasalgan jevak.
Baxmal charm qutida (o'lchami: 23.5*26.5*4), quvvatlangan, 512MB hajmli xotiraga ega bo'lgan flesh karta, yuqori sifatli PORCELLANA (Italiya charmi) materialidan tayyorlangan  kundalik.
50 dona
2. Xizmat ko'rsatuvchiga qo'yiladigan talablar:
- ushbu tanlovda yuqorida ko'rsatilganlarni amalga oshirish uchun ruxsatnoma, ushbu yo'nalishda kamida bir yillik tajribaga ega bo'lgan, har qanday mulkchilik ko'rinishidan qat'i nazar bo'lgan yuridik shaxslar, jumladan, kichik biznes subyektlari va yakka tadbirkorlar ishtirok etishi mumkin;
- xizmat ko'rsatuvchiga tijorat taklifini berishdan oldin buyurtma qilinayotgan mahsulotning tashqi ko'rinishi Buyurtmachi bilan kelishib olinishi zarur;
- logotip chop etiladigan barcha mahsulotlar Buyurtmachi bilan taxminan  uning tashqi ko‘rinishi  kelishib olinib Xizmat ko'rsatuvchi tomonidan taqdim etiladi;
- barcha qo'llanadigan jihozlar va foydalaniladigan materiallar O'zbekiston Respublikasida foydalanish uchun ruxsat berilgan va sertifikatsiyadan o'tgan bo'lihi kerak;
3. To'lov Bajaruvchining hisob raqamiga O'zR so'm pul birligi miqdorida naqd pulsiz hisob-kitob orqali amalga oshiriladi.
- shartnomaning umumiy summasining 100% miqdorida oldindan to'lov Buyurtmachi va Ijrochi tomonidan imzolanganidan keyin 15 (o'n besh) bank kuni ichida amalga oshiriladi.
4. Tanlovda ishtirok etish uchun yo'l qo'yilmaydigan ichtirokchilar:
- qayta tashkil etish, tugatish yoki bankrotlik bosqichida bo'lganlar;
- Buyurtmachilar bilan sud yoki arbitraj muhokamasi holatida bo'lganlar;
- ilgari tuzilgan shartnomalar bo'yicha ilgari qabul qilingan majburiyatlarni to'g'ri bajarmaganlar;

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по нанесению логотипа OOO «Uzbekistan Airways Technics» на рекламную продукцию.
90
15.09.2023 00:00
1. Перечень продукции для нанесения логотипа:
Кожаный ежедневник
(количество листов: 300; Внутренний блок: печать цифровая, плотность бумаги 80 гр.; Обложка гладкая матовая, имитация под нубук, изготовлена из высококачественного материала PORCELLANA (итальянская кожа)
200 шт
Металлическая гелевая ручка, роторная для письма длиной 500 метров с невыцветающимисиними чернилами
Металлическая флешка в кожаном корпусе на магните, в футляре, объемом 1Tb
100 шт
3-хсекционный календарь 24 листа из офсетной бумаги, 400 гр., 4+4, с выборочным лаком и матовой ламинацией с разработкой дизайна
300 шт
Пакет 400 гр., 4+4, с выборочным лаком и матовой ламинацией с разработкой дизайна
Брелки металлические из нержавеющей стали в форме самолета, с гравировкой, цвет серый меланж
Ежедневник из высококачественного материала PORCELLANA (итальянская кожа) с повербенком, флешкой объёмом 512 МБ, в бархатной кожаной коробке (размер 23.5*26.5*4)
50 шт
- могут принять любые юридические лица независимо от форм собственности, в том числе субъекты малого бизнеса и индивидуальные предприниматели, имеющие опыт работы в данном направлении не менее 1 года, лицензию на осуществление вышеуказанных работ.
- До подачи коммерческого предложения Поставщику необходимо согласовать внешний вид заказываемой продукции с Заказчиком.
- Вся продукция, на которой будет наносится логотип предоставляется Поставщиком предварительно согласовав её внешний вид с Заказчиком.
- Все применяемое оборудование и используемые материалы должны быть сертифицированы и разрешены для использования в Республике Узбекистан.
3. Оплата производится безналичным расчётом в сумах РУз на расчётный счёт Исполнителя:
- Предоплата в размере 100% от суммы Договора производится в течение 15 банковских дней с момента заключения настоящего договора.
4. К участию не допускаются участники:
Коммерческое предложение принимается, как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700часов 22.09.2023 года на имя директора ООО «UAT» Латыпова Марата Азатовича, по адресу: 100167, г. Ташкент, Авиагородок, ООО «UAT».